0

Loading ...
EKSEN GROUP

KURUMSAL

KURUMSAL

MİSYONUMUZ

Eksen Group olarak tüm mekanlarımızın ortak noktası, misafirlerimiz için kalıcı deneyimler yaratmak ve artisan lezzetleri seçkin ortamlarda birinci sınıf hizmetle sunmaktır. Bu anlamda deneyimi lezzet ile harmanlayarak en iyi kalite, eşsiz manzara, benzersiz eğlence ve seçkin bir mutfak kültürü yaratmayı amaçlıyoruz. Türkiye’de birinci sınıf ve sofistike atmosferlere sahip yiyecek, içecek ve eğlence konseptleri yaratırken aynı zamanda eşsiz ve unutulmaz deneyimlere yelken açmayı hedeflemeye devam ediyoruz.

VİZYONUMUZ

Eksen Group olarak 30 yıldır sürdürdüğümüz benzersiz ve heyecan verici mekanlar yaratma tutkumuzu koşulsuz müşteri memnuniyeti, premium hizmet ve kalite ile buluşturarak eşsiz deneyimlere dönüştürme misyonumuzu sürdürmeyi amaçlıyoruz. Üstelik deneyimin benzersiz lezzet ve eğlence ile harmanlandığı konseptlerimizi yurt dışına da taşıyarak uluslararası arenada Türk kültürünün, mutfağının ve hizmet kalitesinin yaygınlaşmasına katkı sunmayı hedefliyoruz.

Lüks ve Elegan
Lezzetlerin Mimarı

30 yıl önce yeme , içme ve eğlence kültürünü harika bir konum ve lezzetlerin odağına koyarak çıtayı yükseltme hedefi ile yola çıktık. Müşterilerimize muhteşem bir ortam, eğlence, iyi yemek ve lezzetli el yapımı kokteyller sunmayı amaçladık. Bu nedenle menümüz, gıda yetiştirme ve hazırlama konusunda yerel, sürdürülebilir ve kültürel olarak köklü seçimlere öncelik verme ilkesi üzerine inşa edilmiştir. Hazırladığımız gurme lezzetler, benzersiz kokteyl kombinasyonları ve özenle hazırlanmış içkileri içeren menümüz mükemmel bir uyum sağlıyor. Dünya mutfağına sahip menümüzdeki her yemek, artisan bir parıltıyla deneyime ve keşfe dayanıyor.

Eğlencenin ve İyi Hizmetin Adresi

Gurme lezzetler, mükemmel içkiler veya eğlenceli bir mekan arıyorsanız Eksen Group çatısı altında hayalinizdeki ortamınız hazır. Herkesin memnuniyetle karşılandığı samimi sıcak atmosferimiz, en iyi manzaralarımız, sofistike dekorasyonlarımız ile yiyecek, içecek ve eğlence deneyiminizi büyülü hale getiriyoruz. Ayrıca mekanlarımızın içine koyduğumuz yoğun tutkuyla eğlencenin mutfak yolculuğuna damıtıldığı anları deneyimlemenize fırsat sunuyoruz. Üstelik bu eşsiz anları taçlandırmak için tüm mekanlarımızda profesyonel ve güler yüzlü hizmet, birinci sınıf yiyecek ve içecekleri tecrübe etmenin de keyfini çıkarma fırsatı sunuyoruz.

FRANCHISE
Başvuru Formu

Formlar incelendikten sonra uygun görülen talepler için formda belirtilen iletişim bilgileri üzerinden başvuru yapmak isteyen firmalar ve şahıs ile irtibata geçilecektir.

ADRES

Gayrettepe, Barbaros Bulvarı Günaydın 1 Apt.
No:157/A K:4 D:8, 34349 Beşiktaş/İstanbul

 

+ 90 212 280 29 48

eksen@eksenistanbul.com

 

Veri Sahibi Başvuru Formu

Web Site Genel Aydınlatma Metni

KVKK Kişisel Veri Politikası

© 2022 EKSEN GROUP
Bu Web Sitesi Jaggna Digital tarafından yapılmıştır.